Míša Haklová

O mně

,,Cesta k tomu, co jsem opravdu chtěla byla dlouhá, teď už jen vylepšuji své projekty.“

Jmenuji se Míša Haklová, jsem maminka úžasné dcerky a lektorka kurzů a kroužků nejen pro děti. Již od roku 2007 pracuji s dětmi. Doučuji, pořádám kroužky, příměstské tábory, dětské oslavy a mnoho dalšího. Začala jsem při studiu střední školy jako brigádu, ale bavilo mě to více než cokoliv jiného.

Cesta k tomu, co jsem opravdu chtěla byla dlouhá, teď už jen vylepšuji své projekty.

Nejprve jsem děti hlídala, poté jsem je začala i doučovat, co kdo zrovna potřeboval do školy. Rodiče dětí, které jsem hlídala, se mě ptali, zda bych mohla o prázdninách pohlídat i starší sourozence, a tak vznikly příměstské tábory. Děti byly z programu nadšené.

Po nějaké době mě napadlo, že bych zábavný program mohla nabídnout i na dětských oslavách, na kterých jsem zatím malovala na obličej. Takto se mé služby dost rozrostly.

Nakonec jsem ale zjistila, že mě stejně nejvíc baví učit. Učila jsem ve školkách, mateřském centru i ve škole. Největší přínos pro své studenty vidím v individuálním doučování či ve videích s vysvětlením látky, které připravuji.

Na skupinové doučování si beru méně dětí, tak aby bylo stále efektivní.

U svých studentů často slýchám, že látku, co ve škole nepochopili, tak po mé hodině již chápou, to mě vždy moc potěší. Většina studentů po hodině odchází s tím, že to vlastně není, tak hrozné, jak to vypadalo.

Díky spokojenosti ze stran rodičů je studentů stále více, za což jsem moc ráda. Můj čas je ale omezený, a proto někdy musím studenta odmítnout, protože již nemám časovou kapacitu na další doučování, i tak někdy mohu pomoci alespoň vysvětlením ve videu či pracovními listy.

Pokud by Vaše dítko potřebovalo vysvětlit nějakou látkuneváhejte mě kontaktovat, je možné si domluvit hodinu osobně, nebo po skypu, případně mám některou látku zpracovanou ve videu.

Míša

Stáhněte si zdarma ebook

Převody jednotek délky, obsahu, a objemu - snadno

Převody jednotek délky, obsahu, objemu - SNADNO

Stisknutím tlačítka dáváte souhlas se zpracováním údajů pro zaslání příslušného materiálu a pravidelných emailových tipů po dobu max. 5 let. Svůj souhlas můžete kdykoliv zrušit skrz tlačítko „Odhlásit se“ v každém zaslaném e-mailu.